Şans Topu Sonuçları

Şans Topu Sonuçları Şans Topu oyunu Milli Piyango İdaresi tarafından ilk olarak 20 Haziran 2001 tarihinde oynatılmıştır. Diğer şans oyunlarından biraz daha farklıdır. Tek bir çekim yoktur, 2 adet vardır. Bu yüzden de Şans Topu’nun diğer adı 5+1 oyunu diye bilinir. Yapacağınız kolonlarda toplam 6 adet seçim yapıyorsunuz, ancak iki tane sayı kümesi bulunuyor. İlk sayı kümesine 5, ikinci sayı ... Devamını Oku »

Süper Loto Sonuçları

super-loto-sonuclari

Süper Loto Sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından oynatılan Süper Loto’nun Sayısal Loto’dan pek bir farkı yoktur. Tek fark, Süper Loto’da büyük ikramiyenin kazanılma olasılığı daha düşüktür. Bunun sebebi de Süper Loto sonuçları çekilirken 1’den 54’e kadar olan rakamlar arasında 6 rakam seçilmesinden kaynaklanmaktadır. Sayısal Loto’da bu sayı 49 olduğundan dolayı 49 rakam arasından 6 rakam seçme ihtimali daha yüksektir. Ancak ... Devamını Oku »

Milli Piyango Sonuçları

milli-piyango

Milli Piyango Sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından özel günlerde düzenlenen şans oyununa Milli Piyango denmektedir. Yıl başı gibi özel günlerde Milli Piyango İdaresi tarafından hazırlanmış biletleri alarak çekiliş takip edebilirsiniz. Özel günlerin yanı sıra her ayın 9’u, 19’u ve 29’unda çekilmektedir. Çoğu çekiliş o haftanın anlam ve önemini içerir ve biletlerde bu konu hakkında yazılar bulunur. Toplam 6 adet rakam ... Devamını Oku »

On Numara Sonuçları

On Numara Sonuçları On Numara, ilk olarak 6 Ağustos 2002 tarihinde oynatılmıştır. Her haftanın pazartesi günü çekilmektedir.. Genel mantığı 1’den başlayarak 80’e kadar numaralandırılmış toplardan 22 adet top çekilmektedir. Oyuna ismini verdiği gibi siz bu 22 toptan 10 tanesini bilmeye çalışacaksınız. 10 adet bilen büyük ikramiyeyi almaktadır. On Numara sonuçları açıklandığında toplan 10 bilenlere biriken ödülün %15’i dağıtılmaktadır. Sadece hepsini ... Devamını Oku »

Sayısal Loto Sonuçları

Sayisal Loto

Sayısal Loto Sonuçları Milli Piyango İdaresi tarafından oynatılan ve ülkemizde en fazla tercih edilen şans oyunlarından biri Sayısal Loto’dur. Kolonlar aracılığı ile oynanmaktadır. 1’den 49’a kadar olan rakamları içeren toplar Sayısal Loto çekilişinde bulunmaktadır. Bu toplar arasında 6 tanesi çekilmektedir. Ve büyük ikramiyeyi kazanmak istiyorsanız 6 tanesini bilmek zorundasınız. Sayısal Loto Sonuçları açıklandığında ikramiye kazanmak istiyorsanız kolonlarınızdaki rakamlar ile çekilen ... Devamını Oku »

Scroll To Top