Posta Gazetesi

Posta Gazetesi

Posta Gazetesi

Doğan Yayın Holding tarafından 23 Ocak 1995 tarihinde kurulan Posta Gazetesi çok büyük bir geçmişi olmamasına rağmen günümüzdeki gazeteler arasında çok saygın bir yer edinmeyi başarmıştır. İstanbul’un Şişli semtinde merkezi bulunan gazetenin günlük olarak Türkiye’nin her yerinde basımı yapılmaktadır. Orta boyda basılan bu gazetenin fiyatı da oldukça düşüktür.
Posta Gazetesi Doğan Yayın Holding’in bünyesinde olduğu için Türkiye’nin en iyi gazeteleri arasına girmesi zor olmamıştır. Çünkü gerekli alt yapı desteği ve reklam ihtiyacını bu şirket karşılamıştır. Son haftalar baz alındığında günlük 435.000 tiraj rakamına ulaşan gazete Zaman Gazetesinin hemen ardından en çok satılan 2. gazete konumundadır.

Posta Gazetesi’nin bu büyük satış rakamlarındaki başarıyı çıkardığı eklere ve gazetede çalışan yazarlara borçludur.

Başta Magazin Posta eki çok büyük satış rakamlarına ulaşmıştır. Modayı takip etmek isteyen kişiler bu alandaki en güncel bilgileri ve haberleri magazin ekinde bulabilirler. Diğer gazetelerden farklı olarak sadece Posta Gazetesi Örgü Eki çıkarmaktadır. Bu sayede örgü örmek isteyen kişilerin başucunda bu kitap bulunmalıdır. Başta ev hanımları olmak üzere bir çok kadın bu eklerden evlerindeki örgü yapımlarında yararlanmaktadır.

Hiç şüphesiz Posta Gazetesinde en çok ilgiyi Haydar Dümen’ın yazarlığını yaptığı cinsel sağlık bölümü görmektedir. Genci yaşlısı demeden cinsel içerikli sorularınızı Profesör Doktor Haydar Dümen’e iletebilirsiniz. Dümen, tecrübeleri ve bilgileri doğrultusunda bu sorularınızı tüm içtenliği ile yanıtlayarak kayda değer soruları gazetenin bu bölümünde yayımlayacaktır. Bu sayede aynı sorundan müzdarip olan kişiler bu bölüm sayesinde bilinçlenmiş olacaktır.

Posa Gazetesinin resmi web sitesinde gazete haberlerinin yanı sıra bir çok kategoride bilgilere ulaşabilirsiniz. Magazin, spor, ekonomi gibi alanlarla sınırlı kalmayan gazete çocukları da düşünerek tamamen bu yaş grubuna hitap eden bölümler oluşturmuştur. Bu bölümde çocuklarla ilgili ilginç bilgilere, videolara ulaşarak çocuklarınızın eğlenceli dakikalar geçirmesini sağlayabilirsiniz.
Sosyal ağlarda da hesabı bulunan posta gazetesi bu hesaplarını çok etkin bir şekilde kullanmaktadır. Başta Facebook ve Twitter olmak üzere tüm sosyal ağlardan haberlerini anlık olarak yayınlamayı başaran Posta Gazetesi ülkemizdeki her kesim tarafından severek okunmaya devam etmektedir.

Gazetenin resmi websitesi: http://www.posta.com.tr/

Posta Gazetesi

Bir yorum

  1. Nafiye Talu Yalmancı

    çok güzelsin canım m yalmancı

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Scroll To Top