Ravza Fm

Ravza Fm


Ravza Fm

Ülkemiz sınırları içerisinde dini ve tasavvufi konular ile ilgili hizmet veren birçok radyo kanalı bulunmaktadır. Bunlar arasında yer alan Ravza FM; hem kalitesi, hem de klası ile yıllardır dinleyicilerine doğru bir şekilde hizmet etmektedir. Türkiye’de tüm dinleyicilerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek için dönem dönem yenilikler yaparak da kendini geliştirmektedir. Günümüz çağına çok iyi bir şekilde ayak uyduran ve teknolojik aletlerden de çok iyi bir şekilde yardım alan bu radyo frekansı üst düzey bir yayın kuruluşudur. Ankara üzerinden yayınlarını gerçekleştirmekte olan bu radyo frekansı, 105.1 frekansından karşınıza çıkmaktadır. Dini radyo olarak bilinen bu radyo frekansı, dini konularda dinleyicilerini bilgilendirmekte ve birazcık da olsa onların ruhlarına manevi anlamda hitap etmektedir.

Ravza FM, Türkiye’deki dinleyicilerine daha iyi bir şekilde hizmet verebilmek için, günümüzün en büyük teknoloji olan interneti de kullanmaktadır. Böylece internet üzerinden resmi sitesi ile birçok dinleyicisine ulaşmaktadır. Bunun yanı sıra, birçok radyo sitesinde de yer almaktadır. FM bandında yayın yapma şerefine de erişmiş olan Ravza FM, bu yönü ile de ender radyo frekanslarının arasına girmeyi başarmıştır. Geniş bir dinleyici kitlesine sahip olan bu radyo frekansı, tüm çalışmalarını büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Dini konularda dinleyicilerini bilgilendirmekte olan bu radyo kanalı, bunun yanı sıra tasavvufi konularda da dinleyicilerinin ufkunu açıyor. Ayrıca programlarında sunmuş olduğu özel ilahiler eşliğinde de hem kulağınızın pasını siliyor, hem de ruhunu biraz da olsa dinlendiriyor.

Böylece insanların kalplerine de hitap etme hizmeti yapmakta olan Ravza Fm, ilahi aşka olan düşkünlüğü de tetiklemekte ve insanların doğru yoldan şaşmamalarına da yardımcı olmaktadır.

Salih amele insanlara yönlendirmek için dini ve tasavvufi konularda çok özel programlar yapan bu Ravza FM, ayrıca canlı programlar ile de dinleyicilerinin karşısında yer alıyor. Ravza FM, canlı olarak gerçekleştirmekte olduğu dini ve tasavvufi programlarında dinleyicilerinin de hem telefon, hem de internet üzerinden yayına bağlanmalarını sağlamakta ve onların mesajlarını, sorularını, görüşlerini de aktarmaktadır.

Radyonun resmi websitesi: http://www.ravzafm.com/

Ravza Fm

7 Yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir