Radyo Seymen

Radyo Seymen

Radyo Seymen

1994 yılında ilk kez dinleyicileriyle buluşan Radyo Seymen, günümüze kadar kesintisiz olarak yayın hayatına devam etmiştir. 2010 Nisan ayına kadar Radyo Barış adıyla yayın yapmış ve birçok başarıya imza atarak, adını Türk radyo severler arasında duyurmuştur. Bu tarihte adını ve logosunu Radyo Seymen olarak değiştirmiştir ve tarzını değiştirerek dinleyici kitlesini iki katına çıkarmıştır. Radyo Seyemn, adını ve tarzını değiştirdikten sonra eski performansından ve tanınırlığından bir şey kaybetmemiş, aksine ünü daha da artmıştır. İsim değişikliğinden sonra Vatan Medya Grubu bünyesine katılan Seymen Radyo, İstanbul merkezli olarak Türkiye’nin dört bir tarafına Anadolu ezgileri götürmeyi kendisine görev edinmiştir.

Orta ve İç Anadolu’nun hareketli ezgilerinin yanında birçok farklı yörenin halk müziklerini de dinleyicisiyle buluşturan Seymen Radyo, bozlak ve halk müziği türleriyle yayın hayatını devam ettirmektedir. İsim değişikliğinden beri dinlenme listelerinde hızla yükselen Radyo Seymen son yılda yaptığı atak ile birçok radyoyu geride bırakarak Türkiye’nin en çok dinlenen radyo istasyonlarından biri durumuna gelmiştir. Seymen Radyo halk müziği tarzında Türkiye’de en çok dinlenen ilk 3 radyodan birisidir ve bu başarısı çok yakın zamanda 1.lik ile süslenecektir.

‘’Marmara’da bir ilk!’’ sloganı ile yayın hayatına başlayan Radyo Seymen Marmara Bölgesi’nde zevkle dinlenmiş ve yayınlarını kısa zamanda binlerce kişiye ulaştırma başarısı göstermiştir. Daha sonra dinleyicilerinden gelen talep ve istek doğrultusunda, 2012 yılında Ulusal Radyo olarak yayın yapmaya başlamıştır. Bu tarihten itibaren Türkiye’nin dört bir tarafında radyolarda Seymen Radyo çalmaya başlamış ve Radyo Seymen dinlenme oranı hızla artmıştır. Türkiye’nin birçok büyük kentlerinde dinlenebilir olan Seymen Radyo, çok yakın zamanda yayın ağını genişletecek ve yayınlarını  henüz ulaşamadığı uzak köşelere kadar iletecektir.

‘’Oynamaya doyamayacaksınız!’’ mesajı ile dinleyicilerine büyük bir müzik ziyafeti sunan Radyo Seymen, çaldığı hit halk şarkıları ile kulaklarınızın pasını silecek ve sizi mutlu edecek şarkılarla günün tüm yorgunluğunu üzerinizden alacak.

Ankaralı Yasemin, Oğuz Yılmaz gibi birçok ünlü şarkıcıyı da bünyesinde barındıran Seymen Radyo, yayınlarını tüm Türkiye’ye yaymak gayesiyle yayın hayatına devam ediyor.

Radyonun resmi websitesi: http://www.radyoseymen.com/

Radyo Seymen

12 Yorum

  1. Hilal Razgic diyorki:

    Ben hilal yunanistan dilara sarkisini istiyorum tum danidiklarima gelsin..

  2. Aydın Güleç diyorki:

    süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  3. harikasınız sizi sürekli dinliyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir