Radyo Bir Zamanlar

Radyo Bir Zamanlar


Radyo Bir Zamanlar

Radyo Bir Zamanlar 19 Nisan 2007 tarihinde iki arkadaş tarafından kurulmuş ve günümüze kadar yayın hayatını sürdürmüş en etkili radyo kanallarından biridir. 7/24 kesintisiz müzik keyfi sunan bu kanal, adından da anlaşılacağı üzere mazide kalmış nostalji radyo keyfi sunmaktadır. Radyo Bir Zamanlar dinlemek istiyorsanız bir çok yöntemi kullanabilirsiniz. Resmi web sitesi üzerinden ister Winamp, ister Media Player üzerinden Radyo Bir Zamanlar dinleyebilirsiniz.

Radyo Bir Zamanlar, nostalji seven kişileri bir arada bulundurmak içinde bir çok girişimde bulunmuştur. Bu bağlamda Radyo Sohbet bölümü oluşturmuş, nostalji sevenlerin müzikler ve şarkıcılar hakkında doyasıya sohbet etmesini sağlamıştır. Radyo Bir Zamanlar, güçlü alt yapısı olmadan sadece iki arkadaş tarafından kurulmuş olmasına rağmen çok kısa süre içerisinde gelişmiş, haftalık yayın akışına sahip olmuştur.

Radyo Bir Zamanlar nostalji türünde çok değerli bilgiler sunmaktadır.

Resmi web sitesi üzerinden bir çok sanatçının haberlerini yayınlamakla kalmayıp, ziyaretçilerin soru ve görüşlerini dikkate alarak bu bağlamda nostalji şarkı seçimini yapmaktadır. Radyo Bir Zamanlar’a destek olmak istiyor veya reklam vermek istiyorsanız resmi web sitesindeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Başta Facebook, Twitter olmak üzere çeşitli sosyal hesaplarını aktif olarak kullanan Radyo Bir Zamanlar, nostalji türünde müzik dinleyen isimleri tek bir çıta altında toplamaya çalışmaktadır. Her ne kadar yeterli bütçeye sahip olmasa da, sınırlı bütçe ile yaptıkları takdir-e şayan bir başarıdır. Ankara’nın Ulus semtinde kurulan radyo henüz FM band sahibi olmayıp sadece internet üzerinden yayın yapsa da çok kısa süre içerisinde destekleriniz ile birlikte Türkiye’nin en önemli nostalji radyosu olmakta emin adımlarla ilerlemektedir.

İlk kurulduğu günlerde sohbet seçeneği ile birlikte yayın yapan Radyo Bir Zamanlar, kötü niyetli kişilerin saldırılarına maruz kalınca sohbet seçeneğini kaldırarak yoluna Shoutcast platformunda devam etme kararı almıştır. Bu sayede artık sohbet kısmı radyo anında iken kaldırılmış, sadece nostalji müzik çalmaktadır. Böylece art niyetli olan kişilerin önüne geçilmiş, nostalji keyfi yapmak isteyen kişilerin önünde hiçbir engel kalmamıştır. Geçmişe dönük dejavu yapmak istiyorsanız Radyo Bir Zamanlar isteğinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Radyonun resmi websitesi: http://www.radyobirzamanlar.net/

Radyo Bir Zamanlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir