Dolunay FM

Dolunay FM


Dolunay FM

Türkiye’de birçok televizyon kanalı ve radyo frekansı; yani kısacası yayın kuruluşları, dini ve tasavvufi konularda yayın yapmaktadır. Bu yayın kuruluşlarının birincil amacı, insanlara dini konularda doğru bir şekilde bilgiler sunmak, onları İslam’a yaklaştırmak, salih amale, iyiye, doğruya yönlendirmeye çalışmak ve birazcık da manevi duygular ile ruhlarını okşamaya çalışmaktır. Bunlar arasında yer alan ve bu doğrultuda kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet veren radyo frekanslarından birisi de Dolunay FM‘dir. Marmara’nın gülü olarak bilinen bu radyo frekansı, tüm Türkiye’de geniş bir kitle tarafından bilinmekte ve takip edilmektedir.

Son derece popüler olan bu Dolunay Fm; tüm çalışmalarını ve hizmetlerini de İstanbul ili üzerinden yürütmektedir.

108.00 frekansı ile dinleyicilerinin karşısına çıkmakta olan bu radyo frekansı, uydu üzerinden tüm dünyadan rahatlıkla erişebilir bir radyo kanalı olmaktadır.

Dolunay FM; internet üzerinden de resmi sitesi ve diğer radyo siteleri ile dinleyicilerine ulaşan, yani sadece radyolardan değil, diğer kaynaklardan da yararlanarak dinleyicileri ile buluşan ve FM bandında yayın yapan nadir radyo frekansları arasında yer alan kaliteli ve güvenilir bir radyo frekansı olmakta. Bunun Dolunay Fm yanı sıra yapmış olduğu doğru ve titiz çalışmalar da kalitesini ve güvenilirliğini yansıtmakta olan en önemli etkenler olmaktadır. Dini konularda insanları bilgilerden ve onlara en doğru bilgileri dürüst bir biçimde en akıcı şekilde aktaran bir radyo kanalıdır. Bunun yanı sıra gün boyu belirli aralıklar sunmakta olduğu Kur’an-ı Kerim dinletisi ile insanların ruhunu okşamaktadır. Ayrıca insanların Kur’an okuma alışkanlıklarını, tecvidli Kur’an okuma imkanlarını da Kur’an-ı Kerim dinletisi sayesinde bir hayli arttırmaktadır. İnsanları sadece iyiye, güzele, doğruya ve sevaba yönlendirmek için hizmet vermekte olan bu Dolunay Fm, para kazanmaktan çok insanların dini konuları ve İslam’ı doğru bir şekilde anlamaları için hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra kafalarında hiçbir şüphe kalmaması için de elinden geleni yapmaktadır.

Dolunay FM; tüm dünyada hizmet veren ve gerçekten de ciddi bir kitleye ulaşan nadir radyo frekanslarından birisidir. Belki de; dini konular ile ilgili yayın yapan radyo frekanslarının da başında geliyor.

Radyonun resmi websitesi: http://www.dolunayradyo.net/

Dolunay FM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir