Koç Burcu Günlük Yorum

Koç Burcu Günlük Yorum Koç burcu günlük yorumuna göre duygusal açıdan oldukça karmaşık geçireceğiniz bir güne hazır olmalısınız. Partneriniz ile ciddi problemler yaşayabilirsiniz. Bu problemler doğrultusunda geleceğiniz adına kararsızlıklara düşebilirsiniz. Kendinizi güvende hissedebileceğiniz bir kapı arayacaksınız. Karşı cinsin size yaptıkları karşısında etkilenmeyebilir oldukça soğuk davranışlar da bulunabilirsiniz. Koç burcu günlük yorumuna göre bugün oldukça soğuk geçecek bir gündür. İnişler çıkışlar ... Devamını Oku »

İkizler Burcu Günlük Yorum

İkizler Burcu Günlük Yorum İkizler burcu günlük yorumuna göre aşk hayatınızda hiçbir problem yok. Her şey güllük gülistanlık. Partneriniz size olan ilgisini her daim belli etmeyi ve sizi mutlu etmeyi başarıyor. Sizler de bunun karşılığında ona hediyeler alıyorsunuz. Bugün kıskançlık yüzünden küçükte olsa tartışma yaşayabilirsiniz. Ancak bu tartışmayı kesinlikle büyütmemelisiniz. Çünkü bu kıskançlığın sebebi tamamen size olan sevgisinden kaynaklanmaktadır. İkizler ... Devamını Oku »

Boğa Burcu Günlük Yorum

Boğa Burcu Günlük Yorum Boğa burcu günlük yorumuna göre bugünlerde insanlara karşı çok mesafeli davranıyorsunuz. Boğa burcu olan kişiler doğası gereği oldukça sıcak insanlardır. Bu sıcaklığa rağmen insanlarla iletişiminizde problemler olması sizi rahatsız edecektir. Hemen bugün, bu konu hakkında harekete geçeceksiniz. Çünkü insanlar sizi sevmektedir. Neşeli ve güler yüzlü bir kişi olmanıza rağmen bu çekingenliğinizi üzerinizden atmalısınız. Aksi takdirde çok ... Devamını Oku »

Başak Burcu Günlük Yorum

basak_burcu

Başak Burcu Günlük Yorum Başak burcu günlük yorumuna göre aşk hayatınızda kötü bir dönem içerisindesiniz. Karşı cinsinizin davranışlarından hiç memnun değilsiniz. Ancak onu kırmamak adına bu sıkıntınızı dile getiremiyorsunuz. Başak burcu günlük yorumu, bugün patlama gününüz olacağını göstermektedir. Eğer karşınızdaki kişiye değer veriyorsanız, tüm yaptıklarına rağmen onu seviyorsanız ve bırakmak istemiyorsanız bugün ondan uzak durun. Aksi takdirde geri dönüşümü mümkün ... Devamını Oku »

Balık Burcu Günlük Yorum

balik_burcu

Balık Burcu Günlük Yorum Balık burcu günlük yorumuna göre aşk hayatınızda kıskançlıklar baş gösterecektir. Sevdiğiniz insandan uzak olduğunuz için ne yaptığı konusunda merak duygularına kapılacaksınız. Eğer karşılıklı güvene sahipseniz bu kıskançlık duyguları ilişkilerinizi daha da ileriye götürecektir. Ancak birbirinize güven probleminiz bulunuyorsa ilişkilerinizde problemler yaşamanız muhtemeldir. Kıskançlık duygusunun haricinde balık burcu günlük yorumuna göre karşı cinsinizde gözle görülür değişimler hissedeceksiniz. ... Devamını Oku »

Aslan Burcu Günlük Yorum

aslan_burcu

Aslan Burcu Günlük Yorum Aslan burcu günlük yorumuna göre iş hayatınız bugün inişli çıkışlı olabilir. Bir çok iş yapmak zorunda kalabilirsiniz. Tüm bu sorumluluklar ciddi bir şekilde sizi rahatsız edecektir. İşlerinizi yetiştirebilmek adına çeşitli günlük planlarınızı ertelemek zorunda kalacaksınız. Çalışmanın ne denli zor bir iş olduğunu bugün anlayacaksınız. Oldukça sıkılıp işlerin bir türlü bitmek bilmediğinden şikayet edeceksiniz. Aslan burcu günlük ... Devamını Oku »

Akrep Burcu Günlük Yorum

Akrep Burcu Günlük Yorum Akrep burcu günlük yorumuna göre bugün iş hayatınızda çok dikkatli olmak zorundasınız. Gerek iş yerinizdeki çalışanlarla, gerek çalışma performansınızda ciddi problemler olabilir. Bu durum da ekonomik kazançlarınızı sarsabilir. Bu yüzden mümkün olduğu kadar riskli işlerden kaçınmayı tercih etmelisiniz. Akrep burcu günlük yorumuna göre işlerinizi yaparken üzerinizde büyük bir baskı hissedeceksiniz. Size üstlerinizden tarafından verilen işleri güçlükle ... Devamını Oku »

Yengeç Burcu Günlük Yorum

Yengeç Burcu Günlük Yorum Yengeç burcu günlük yorumlarına göre ilişkinizin ciddi boyutlara ulaşmasından endişe duyduğunuz bir gündür. Evlilik istiyorsunuz ancak bunun henüz erken olduğunun kanaatindesiniz. Partnerinizi çok sevdiğiniz için onun evlilik isteğine olumlu yanıt vermeyi çok isteseniz de bu konuda oldukça kararsızsınız. Henüz evlilik için olgunlaştığınızı düşünmüyorsunuz. Gün içerisinde karşı cinsinizden evlilik hakkında bir istekle karşılaşabilirsiniz. Böyle durumlarda onu üzmeyecek ... Devamını Oku »

Yay Burcu Günlük Yorum

Yay Burcu Günlük Yorum Yay burcu günlük yorumuna göre aşk hayatınızda işler yolunda gitmediği aşikardır. Bugün de partneriniz ile ciddi tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu konuda her şeye hazırlık olmak zorundasınız. Sevdiğiniz insanla aranızda problemler olduğunu ikinizde biliyorsunuz. Ancak bunu birbirinize ifade etmekte güçlük çektiğinizden dolayı sıkıntılardın ardı arkası bitmek bilmiyor. Bugün partneriniz hakkındaki olumsuz düşünceleri ona iletebilirsiniz. Eğer partneriniz hakkındaki bu ... Devamını Oku »

Terazi Burcu Günlük Yorum

Terazi Burcu Günlük Yorum Terazi burcu günlük yorumuna göre aşk hayatınızda yeni arayışlar peşinde olacaksınız. Gayet yolunda ilerleyen bir ilişkiniz var. Ancak siz elinizdekinin kıymetini bilmeyerek başka birisi hakkında farklı duygular içeriyorsunuz. Bu duygularınızın çok yoğun olduğu bir gün geçireceksiniz. Eğer aşk hayatınızda acı çekmek istemiyorsanız kapıldığınız bu hisleri bir an önce bırakmalısınız.  Partneriniz yeteri kadar güzel, onun kıymetini bilmeli ... Devamını Oku »

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Oğlak Burcu Günlük Yorum Oğlak burcu günlük yorumuna göre aşk hayatınızda çok kötü bir gün geçireceksiniz. Karşı cinsiniz ile aranızda çok ciddi problemler çıkacaktır. Bu sorunlar sizi hiç mutlu etmeyecek, günlük yaşantınızı ciddi şekilde etkileyecektir. Oldukça mutsuz olup etrafınızdaki insanlara bunu yansıtacaksınız. Kötü olan ise, aşk hayatınızdaki kötü gidişat hakkında elinizden bir şey gelmemesidir. Bu olay sizi daha da yıpratmaktadır. ... Devamını Oku »

Kova Burcu Günlük Yorum

Kova Burcu Günlük Yorum Kova burcu günlük yorumuna göre davranışlarınızı tekrar gözden geçirmenizde fayda olacaktır. Son zamanlarda hayatınızı çok derinden etkileyecek ciddi kararlar vermek zorunda kaldınız. Ancak o kararlarınızı bugün tekrar gözden geçirme gereği hissedebilirsiniz. Çünkü vermiş olduğunuz bu kararlar, insanlarla olan ilişkilerinizi ciddi şekilde etkileyebilir, sizi yalnız kalmak zorunda bırakabilir. Bu bağlamda yaşadıklarınızı ve kararlarınızı mümkün olduğu kadar etrafınızdaki ... Devamını Oku »

Scroll To Top